BLACHARSTWO

Blacharstwo aut ciężarowych, dostawczych i autobusów

Oferujemy nowoczesne i trwałe usługi blacharskie aut ciężarowych, dostawczych i autobusów. Niezależnie od rodzaju kolizji czy wypadku do każdej naprawy podchodzimy z najwyższą starannością. Przywracamy auta ciężarowe, dostawcze i autobusy do pierwotnego wyglądu i stanu technicznego, zapewniającego sprawne i bezpieczne funkcjonowanie pojazdu na drodze.

Usługi blacharskie realizujemy korzystając z profesjonalnych maszyn i narzędzi. Wszelkie pomiary wykonujemy przy użyciu metody laserowej, dzięki czemu uzyskane wielkości mierzonych powierzchni są szybkie i dokładne. W kolejnych etapach naprawy stosujemy rozpieraki i cięgna, co pozwala doprowadzić auto do jak najlepszego stanu używalności. Wszelkie łączenia elementów blacharskich są wykonywane za pomocą specjalistycznych zgrzewarko-spawarek, co zapewni trwałość połączonych części.

Szybkie i terminowe usługi blacharskie


Usługi blacharskie wykonujemy we współpracy z niemal wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Rozumiemy, że auta ciężarowe to część biznesu. Dlatego, aby zachować ciągłość biznesową wykonujemy usługi terminowo, oferując naszym klientom dogodne warunki naprawy.Auta ciężarowe są najczęstszym i najważniejszym ogniwem transportowym wielu firm. Pokonując wiele kilometrów są nie tylko narażone na różnego rodzaju wypadki i kolizje, ale również na awarie i usterki. W firmie Fach-Tir pracują doświadczeni mechanicy, którzy spotkali się w swojej karierze niemal z każdym rodzajem usterki i kolizji w autach ciężarowych. Dzięki temu potrafimy dostosować naprawę blacharską do rodzaju usterki i kolizji.

Szybki kontakt

Szczecińska 10,
Gorzów wlkp 66-400

tel. 506 534 326 e-mail: jurtec@o2.pl

Firma przyjmuje zlecenia
z całej polski

WIĘCEJ