LAKIERNICTWO

Lakiernictwo aut ciężarowych, dostawczych i autobusów

Oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi lakiernicze dla aut ciężarowych, dostawczych i autobusów. Stosujemy najnowsze technologie nakładania lakieru, które zapewniają trwałość i doskonałe krycie. Specjalna komora lakiernicza pozwala wykonać lakierowanie aut ciężarowych, dostawczych i autobusów.

Ofertę lakierowania pojazdów kierujemy zarówno dla firm, które chcą przemalować auto powypadkowe oraz dla tych, które chcą odświeżyć wygląd pojazdu, czy dostosować go do kolorystyki przedsiębiorstwa.

Usługi lakiernictwa - trwałość, nowoczesne technologie i bogactwo kolorystyki


Auta ciężarowe, autobusy, czy auta dostawcze są to pojazdy narażone na częstą eksploatację.

Wykonując usługi lakiernictwa, dostosowujemy nasze farby i lakiery do specyfiki aut ciężarowych, które pokonują często tysiące kilometrów w różnych warunkach atmosferycznych. Wyboru kolorystyki dokonujemy wspólnie z klientami. Dostosujemy barwę do rodzaju prowadzonych usług, preferencji i potrzeb. Stosujemy najczęściej malowanie dwuwarstwowe zarówno z wykończeniem metalicznym i matowym. Posiadamy w ofercie kilkanaście tysięcy kolorów, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.Współpracujemy ze wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi. Gwarantujemy krótkie terminy wykonania usług lakierniczych, atrakcyjne ceny i gwarancje jakości zrealizowanych prac.

Szybki kontakt

Szczecińska 10,
Gorzów wlkp 66-400

tel. 506 534 326 e-mail: jurtec@o2.pl

Firma przyjmuje zlecenia
z całej polski

WIĘCEJ